KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞI
 
 
Mehmet GENÇ
AK PARTİ KARATAY
İLÇE BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı 33. Danışma Meclisini gerçekleştirdi. 17.09.2013
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

 Aziziye Kültür Merkezi'ndeki Danışma Meclisine; AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı, AK Parti Konya İl Başkanvekili Bestami İnan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ak Parti Karatay İlçe Başkanı Ömer Ünal, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet İzi, AK Parti Karatay Kadın Kolları Başkanı Münevver Yavaş, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Meclisi Üyeleri, seçimde sandık başında görev yapacak sandık görevlileri ve çok sayıda partili katıldı. Yaklaşık dört saat süren toplantıda Karatay’ın devam eden, tamamlanan ve proje aşamasındaki yatırımları, ilçe sorunları, belediyenin kültürel ve sosyal faaliyetleri ele alındı.

 

            Toplantı AK Parti Karatay Gençlik Kolları tarafından hazırlanan Dünya ve Ülke Gündemi   ile ilgili hazırlanan video gösterimi ile başladı. Ardından selamlama konuşması yapan Karatay ilçe Başkanımız Ömer ÜNAL, Seçim çalışmalarını tamamladıklarını ve seçime hazır olduklarını söyledi: “Yerel seçimler için sandık üyelerimiz, müşahitlerimiz isim noktasında belirledik.Bundan sonraki aşamalarda mahallelerde sandık danışma meclisleri gerçekleştireceğiz” dedi

 

        Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise konuşmasında danışma meclislerinin katılımından dolayı Ak Parti Karatay teşkilatını tebrik etti. "Konyamız'da en büyük değişim Karatay ilçemizde gerçekleşti ve bu bölge bunu hak ediyor"dedi. Ayrıca yeni göreve atanan Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Said Çelik’e de başarılar diledi.

 

         Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanvekili Bestami İnan, yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, çalışmalarına hız verdiklerini belirterek şunları söyledi: " Yaklaşan yerel seçimler öncesinde teşkilatlarımızın daha dinamik olması adına çok önemli bir sürece girdik. Teşkilatlarımız ve Yerel yönetimlerimiz yaptıkları hizmetler ile ön plana çıkıyor. Karatay İlçe Teşkilatımızı yaptığı çalışmalar adına tebrik ediyorum. Karatay ilçemiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Hiç durmaksızın milletimiz için, ülkemiz ve şehrimiz için  il ve ilçe teşkilatlarımızla çalışmaya devam edeceğiz."

 

            Milletvekili Mustafa Kabakçı ise, seçim dönemlerinde söz verdikleri yatırımların Konya'ya tek tek geldiğini ifade ederek, "AK Parti hükümetleri ile Konya hak ettiği değeri almıştır. Duble yollarından, hastanelerine, gençlik spor hizmetlerinden parklarına, yurtlar ve üniversitelere kadar her türlü yatırım ilimize gelmeye devam ediyor. Karatay ilçemiz de bu yatırımlardan hak ettiği değeri alacaktır " dedi.

 

            Partilileri Karatay İlçesi'ndeki çalışmalar hakkında bilgilendiren Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ise, 6360 sayılı kanunu en iyi uygulayan belediyelerden biri olduklarını ifade ederek amaçlarının Karatay’a  en iyi hizmeti vererek, ilçeyi layık olduğu yere taşımak olduğunu söyledi. Karatay’ın Konya’nın en eski yerleşim birimi olması nedeniyle Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında çok sayıda kamulaştırma çalışması yaptıklarını vurgulayan Hançerli; " İlçemiz, gerçekleştirilen yatırımlarla, yeni bir cazibe merkezi olacak. " dedi.

 

             Toplantıda, Karatay İlçe Gençlik Kolları'nda yapılan görev değişikliğinden sonra yeni göreve seçilen Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik'e AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet İzi tarafından mazbatası takdim edildi.

 

 
 
AK PARTİ
KARATAY İLÇE BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Karatay İlçe Başkanlığı: Ak Parti Karatay İlçe Başkanlığı // 0.332 353 88 19 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.